Select Page

MANO DARBAI

Pranešimai spaudai

Galimybė atsidurti naujienų portaluose nemokamai ir garsiai pranešti apie save.

Patarimai, kurie padės vairuoti net ir sudėtingomis eismo sąlygomis

Niekam ne paslaptis, kad nemaža dalis žmonių vairuodami jaučia įtampą, nerimą, baimę. Kartais net ir keletą ar keliolika metų vairavęs žmogus, nesugeba atsipalaiduoti, ką jau kalbėti apie vairavimą kaip pomėgį ar vieną iš atsipalaidavimo būdų. Laikas bėga, pravažiuotas kilometrų skaičius sparčiai auga, bet štai įtampa ir baimė nei kiek nemažėja . . . 

Atsakė į amžiną klausimą, ar moterys iš tiesų vairuoja prasčiau nei vyrai

Vyrauja labai daug mitų, susijusių su moterų vairavimo ypatumais, vienas populiariausių – moterys vairuoja prasčiau už vyrus, teigiama vairavimo mokyklos pranešime žiniasklaidai. Anot ekspertų, nors tokių mitų neįmanoma pagrįsti jokia statistika ar įrodymais, bet tokie stereotipai gali turėti skaudžių pasekmių moterims …

Dalykai, kuriuos būtina žinoti renkantis sūpynės

Sūpynės – puiki pramoga tiek suaugusiems, tiek vaikams. Taip dažnai matome besisupančius vaikus, kad net nesusimąstome, jog tai ypač naudinga veikla. Sūpynės padeda lavinti pusiausvyrą, vestibiuliarinį aparatą, malšina nerimą, blogą nuotaiką ir turi daug kitų privalumų.

SEO straipsniai

SEO STRAIPSNIS – kas tai? Kaip parašyti? Kam jis? Paprastais žodžiais tariant:

Papildomas vairuotojų mokymas

Vairavimo mokykla Vilniuje “Vairuok čia” siūlo B kategorijos kursus, papildomas vairavimo pamokas, o taip pat pas mus vykdomas papildomas vairuotojų mokymas. Mokykla yra įsikūrusi Vilniuje, šalia Halės turgaus, lengvai viešuoju transportu pasiekiamoje vietoje.

D.D.Step batukai vaikams – ir aktyviam laisvalaikiui, ir patogiam avėjimui darželyje!

Ne veltui jau nuo pat pirmų gyvenimo mėnesių rekomenduojama yra ortopedo apžiūra ir konsultacija, kurios metu tėveliai supažindinami su vaiko klubų, pėdų būkle, paaiškinama, kokie batukai vaikams yra tinkami, kuomet šis pradės vaikščioti, o kokie ženklai įspėja, jog kažkas yra negerai

Kurybinis rašymas

Nuotraukų, prekių, paslaugų aprašymai. Geros nuotraukos – tik dalis darbo. Žmogui reikia žodžio, tik tada pažintis su preke, paslauga ar menu bus iki galo tikra.

Ruby Look vestuvinės suknelės

Sidabro atspalvis, ant kurio švelniai lašėjo blizgantis lietus – taip gimė šis kūrinys. Pilkas atspalvis padės pabrėžti veido bruožus, šukuoseną, asmenybę. Su ja tiek šokis, tiek eisena pasižymi grakštumu, elegancija, subtilumu. Pečių linija ir sijonas su plevėsuojančiais sparnais, it paukštis, atskraidinęs ramybę ir prabangą.

"Ruby Look" vestuvinės suknelės

Juoda spalva kvepia! Kvepia paslaptimi, ryžtu, savitumu, kurio niekada nebus per daug. Tai drąsos ir individualumo derinys, pasitikėjimo savimi šaltinis. Ši aukštos kokybės suknelė keri paslaptingumu, bet siunčia mažą užuominą apie grožį, šiek tiek atidengdama nugarą. Juodos nebūna per daug, niekada.

Gal ką parašom?

parasysiult@gmail.com